Додатковий заробіток

Додатковий заробіток

У цій статті давайте розглянемо найприбутковіші і ефективні способи отримати додатковий заробіток. Багато людей бажають поліпшити своє фінансове становище за рахунок додаткової роботи або невеликих підробітків. Як правило, таким способом виходить заробити від 20 до 50 відсотків своєї основної заробітної плати. Тому, давайте поставимо собі за мету — отримувати $100 на місяць. Враховуючи, що після основної роботи хочеться відпочити і побути вдома, ми будемо створювати додатковий заробіток в інтернеті. Отже, як нам досягти поставленої мети і з чого починати?

Для початку давайте візьмемо ручку і листок паперу, і напишемо всі наші знання, вміння і навички. Наприклад, ви добре володієте рідною, російською або англійською мовою, розбираєтеся в комп’ютерах, вивчаєте мови програмування, маєте досвід в продажах тощо. Тепер, поряд напишіть те, чим вам хочеться займатися. В ідеалі, ваші вміння і бажання повинні збігатися. Так виходить, що якщо ви обираєте роботу до душі, вона виходить набагато цікавіше, і не так втомлює.

Додатковий заробіток

Після цього визначте для себе одне — два заняття, якими ви будете (і хочете) займатися. Наприклад, ви розбираєтеся в створенні сайтів і вмієте писати цікаві статті для людей. Як отримати з цього додатковий заробіток? Створюйте свій блог, і наповнюйте його своїми статтями. Буде потрібно час, коли пошукові системи його проїндексируют і помітять, що у вас достатньо гарні тексти, які подобаються користувачам. Головне правило успішного сайту — це постійне (бажано щоденне) розміщення унікальний статей (тих, яких ви написали самі або купили на статейних біржах). Встаючи вранці, напишіть одну статтю для блогу перед відходом на роботу. Повертаючись додому, приділяйте 1-2 години, щоб написати ще парочку корисних для користувачів текстів. У результаті, за місяць ви будете збагачувати свій сайт 50-80 статтями, що позитивно позначиться на його відвідуваності і потенційному прибутку.

Отже, минув місяць. Ви витрачаєте частину свого часу, щоб просувати свій сайт в інтернеті. Але де ж наш додатковий заробіток? Саме час розмістити на блозі контекстну рекламу, яка буде приносити дохід. Нам слід зареєструватися в Google Adsense, щоб отримати код оголошень і отримувати додатковий заробіток. Далі ми розміщуємо цей код на сторінках нашого сайту, і бачимо перші кліки по оголошеннях з боку користувачів. Відразу хочемо відзначити, що самому кликати по своїй рекламі категорично забороняється. Інакше, можна позбутися всього свого доходу.

Додатковий заробіток

Наш сайт вже показує рекламу, а ми продовжуємо щодня додавати нові статті, які залучають все більше людина з пошукових систем. Цілком ймовірно, що за перший місяць розміщення реклами, ви заробите смішну суму, наприклад $5-10. Але це тільки початок, і в майбутньому цей додатковий заробіток буде ставати все більше і більше. З іншого боку, цей дохід в 10 доларів буде капати на довгостроковій основі. Приміром, якщо врахувати, що блог буде приносити $10 на місяць протягом 3- х років (а може, й більше), то за місяць роботи, ви фактично заробили $10 * 36 = $ 360. Це при тому, що ви працювали всього три години на день. Тим більше, що якщо написання статей — ваша улюблена справа, це навіть і роботою назвати складно.

Проходить другий місяць, і наш сайт містить близько 100-150 цінних і унікальних статей. Відвідуваність і наш дохід ростуть вгору. Ваш прибуток від контекстної реклами виглядає не так смішно, як на самому початку і стає все ближче до заповітної мети — $100 на місяць. Зазначимо, що виведення коштів в Google Adsense відбувається з мінімальним платежем в цю ж суму. Так, що перші гроші ви заробите десь після 4-6 місяців роботи, а коли підсумковий додатковий заробіток на місяць перевалить за 100 доларів (десь через 8-10 місяців), цей прибуток можна буде отримувати щомісяця. При цьому, ваш дохід в 100 доларів за місяць — це тільки мінімальна сума. При постійній роботі над блогом, її можна збільшити в кілька, а то і в десятки разів. Головне — це постійно знаходити в собі сили для просування свого сайту. Крім того, реклама на сайті — далеко не єдиний спосіб його монетизації. Існують партнерські програми, заробіток на файлообмінниках та інші види отримання прибутку.

Додатковий заробіток

Ще одним способом отримати додатковий заробіток — копірайтинг. Він являє собою написання статей для сайтів. Оплата за таку працю оцінюється в $3-5 за 1000 символів. На менше краще не погоджуватися. Не дивлячись на те, що знайти такого роботодавця досить складно, це цілком реально. І приділяючи 3 години на день копірайтингу, можна заробити близько $10-20 . За місяць, таким чином можна отримати $200-400 додаткового заробітку. Звісно, для цього потрібно знайти і виконати безліч завдань. Однак, така сума говорить про те, що заробити на копірайтингу 100 доларів на місяць — легко здійсненне завдання. Єдиним недоліком такої роботи є відсутність пасивного доходу, і вам потрібно буде постійно на когось працювати .

Маючи свій блог, ви будете заробляти не такі великі гроші на початку шляху. Але з часом, ваш ресурс подібно сніжному кому, буде приносити все більше і більше додаткового заробітку. В результаті , ми домоглися поставленої задачі . Наш дохід склав запланованого рівня — 100 доларів на місяць. Працюючи копірайтером, реально заробити навіть у кілька разів більше, працюючи по 2-3 години на день. Просуваючи свій сайт, отримати додатковий заробіток набагато складніше, і його доведеться чекати близько 8 місяців. Але надалі цей дохід буде ставати все більше , при вашому пасивному участі . Який варіант вибрати — справа ваша.

Вам буде корисно прочитати інші наші статті:

Как заработать много денег?

Как оптимизировать сайт для большой прибыли?

Как заработать на файлообменниках?

Как заработать на партнерских программах?

Как заработать на копирайтинге?

Пользовательский поиск

7127 Просмотров Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.


Thanks: Touristu